Plánujete během léta navštívit sever Itálie? V systému letecké společnosti Ryanair se objevily akční letenky do italského Turína za cenu 398 Kč. Letenky za tuto cenu pořídíte s odletem z Prahy například v termínu 12.7. – 17.7.2022. V Turíně se nachází mnoho zajímavých muzeí, galerií, restaurací i památek. Rady a tipy pro návštěvu Itálie najdete v našem online průvodci. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás a raději dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy s CK najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.6. 2022 Itálie nevyžaduje ke vstupu žádný doklad o bezinfekčnosti, cestovat sem můžete bez omezení, jako před pandemií.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud plánujete po Itálii cestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Turíně můžete zarezervovat přes stránky Booking

Letenky na trase Praha – Turín – Praha například v termínu 12.7. – 17.7. 2022 můžete rezervovat zde >> 

Turín z Prahy o letních prázdninách za 398 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!