Padá na vás podzimní deprese? Nedostatek vitamín D můžete vyřešit jednoduše, pokud využijete našeho tipu na dovolenou u moře. Právě teď je k dispozici zájezd na 8 dní do tureckého letoviska Side. Odlet je již tuto sobotu 2.10.2021 a v ceně 7 490 Kč je zahrnuto ubytování v hotelu, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery, služby delegáta a stravování formou All Inclusive Turecko slibuje příjemné letní teploty, které jsou tak akorát na relax u moře i poznávání okolí. Pro praktické informace a tipy, co v Turecku nevynechat, navštivte našeho online průvodce Tureckem . 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující do Turecka musí vyplnit příjezdový formulář.  Všichni cestující se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu ( ne starším než 72 hodin) nebo negativním výsledkem antigenního testu (ne starším než 48 hodin).  Negativní test nemusí předkládat očkovaní cestovatelé (pokud od poslední dávky očkování uplynulo 14 dní) nebo cestovatelé, kteří prodělali onemocnění covid-19 a mají potvrzení (v uplynulých 180 dnech).

Dovolenou v hotelu Özside můžete rezervovat prostřednictvím tohoto odkazu >> (recenze hotelu na Invia si můžete přečíst zde >>)

Turecko z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 7490 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!