Máte rádi klidnější destinace a nevadí vám odlet na poslední chvíli? V nabídce zájezdů s cestovní kanceláři se objevil pobyt v tureckém Bodrumu na 8 dní. V ceně 6 990 je zahrnuto ubytování v nově zrekonstruovaném resortu, zpáteční letenky z Prahy, stravování formou All Inclusive, letištní transfery a služby delegáta. Odlet je již za dva dny, 3.10. 2021. S nákupem tak dlouho nepřemýšlejte, ať o tuto skvělou nabídku nepřijdete. Hotel se nachází přímo na písčité pláži a je obklopen nádhernou zahradou. V okolí se nachází bary i restaurace a doporučujeme navštívit i promenády, které vybízí k večerním procházkám. Pro praktické informace a tipy, co v Turecku nevynechat, navštivte našeho online průvodce Tureckem . 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující do Turecka musí vyplnit příjezdový formulář.  Všichni cestující se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu ( ne starším než 72 hodin) nebo negativním výsledkem antigenního testu (ne starším než 48 hodin).  Negativní test nemusí předkládat očkovaní cestovatelé (pokud od poslední dávky očkování uplynulo 14 dní) nebo cestovatelé, kteří prodělali onemocnění covid-19 a mají potvrzení (v uplynulých 180 dnech).

Dovolenou v hotelu Tiana Beach můžete rezervovat prostřednictvím tohoto odkazu >> (recenze hotelu na Invia si můžete přečíst zde >>)

Turecko z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 6990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!