Máte v nejbližších dnech volno a poohlížíte se po výhodném zájezdu? Inspirujte se tímto tipem a navštivte Turecko. Dovolenou v 5* hotelu můžete aktuálně na stránkách CK zakoupit za cenu 7 990 Kč. Cena zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě, ubytování v 5* hotelu, stravování formou all inclusive a služby delegáta.  White Gold hotel se nachází v letovisku Alanya nedaleko písečné pláže. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci Tureckem, kde najdete tipy na výlety a informace o letovisku. 

INFO KE KORONAVIRU:Cestující se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu ( ne starším než 72 hodin) nebo negativním výsledkem antigenního testu (ne starším než 48 hodin).  Negativní test nemusí předkládat očkovaní cestovatelé (pokud od poslední dávky očkování uplynulo 14 dní) nebo cestovatelé, kteří prodělali onemocnění covid-19 a mají potvrzení (v uplynulých 180 dnech).

Dovolenou v hotelu White Gold Hotel v termínu 18.5. – 25.5. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu pak najdete zde >>)

Turecko z Prahy na 8 dní do 5* hotelu s ALL INCLUSIVE za 7990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!