Přemýšlíte, kam byste ještě letos mohli vyrazit za teplem? Sázkou na jistotu je rozhodně Turecko. S naším tipem se můžete podívat do slunného letoviska Alanya a to navíc za skvělou cenu. Pobytový balíček, za který zaplatíte pouhých 6 990 Kč, zahrnuje ubytování v hotelu na 7 dní, zpáteční letenky z Prahy, stravování formou All Inclusive, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Parador Beach leží 150m od pláže a mimo barů a restaurací zde naleznete bazén pro děti nebo obchody. Termín dovolené je 2.10. – 8.10. 2021, máte tak ještě více jak týden si vše dobře naplánovat. S nákupem však rozhodně neotálejte, za tuto cenu bude zájezd brzy vyprodaný. Pro praktické informace a tipy, co v Turecku nevynechat, navštivte našeho online průvodce Tureckem . 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující do Turecka musí vyplnit příjezdový formulář.  Všichni cestující se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu ( ne starším než 72 hodin) nebo negativním výsledkem antigenního testu (ne starším než 48 hodin).  Negativní test nemusí předkládat očkovaní cestovatelé (pokud od poslední dávky očkování uplynulo 14 dní) nebo cestovatelé, kteří prodělali onemocnění covid-19 a mají potvrzení (v uplynulých 180 dnech).

Dovolenou v hotelu Parador Beach můžete rezervovat prostřednictvím tohoto odkazu >> recenze hotelu na Invia si můžete přečíst zde >>

Turecko z Prahy na 7 dní s ALL INCLUSIVE za 6990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!