Rádi byste si dopřáli pořádnou dávku relaxu, ale týdenní dovolená vám přijde příliš krátká? V tom případě si nenechte ujít tuto úžasnou nabídku a vydejte se do Turecka! Díky cestovní kanceláři Fischer si můžete užít 15denní dovolenou v 5hvězdičkovém hotelu za skvělých 10 990 Kč. Tato cena zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě, ubytování v 5hvězdičkovém hotelu a stravování formou All Inclusive na 15 dní. Hotel White Gold se nachází v letovisku Alanya. V okolí hotelu je plno obchodů, restaurací a barů. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Tureckem.

INFO KE KORONAVIRU: Cestující se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu ( ne starším než 72 hodin) nebo negativním výsledkem antigenního testu (ne starším než 48 hodin).  Negativní test nemusí předkládat očkovaní cestovatelé (pokud od poslední dávky očkování uplynulo 14 dní) nebo cestovatelé, kteří prodělali onemocnění covid-19 a mají potvrzení (v uplynulých 180 dnech).

Dovolenou v hotelu White Gold ***** v termínu 20.5. – 3.6. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu pak najdete zde >>)

 

 
Turecko z Prahy do skvěle hodnoceného 5* hotelu na 15 dní s ALL INCLUSIVE za 10990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *