Levných letenek z Dráždan do Turecka za zhruba 2700Kč můžete využít k prodlouženému víkendu v Turecku. K letenkám jsem tentokrát přidal dobře hodnocený hotel s All Inclusive, abych potěšil i čtenáře, kteří upřednostnují luxusnější dovolené. Krom toho máte k dispozici bazény, posilovnu, wellness, saunu, soukromou pláž a tureckou lázeň. Můžete si ale samozřejmě vybrat hotel i bez stravy, pak bude cena za prodloužený víkend začínat na zhruba 3 tisících. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kanceláře, tak všechny nabídky naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (cesta od/k letišti, doprava na místě, případné půjčení automobilu). Taxi z letiště k mnou vybranému hotelu vás vyjde zhruba na 350Kč.

 

Před nákupem věnujte zvýšenou pozornost době příletu a odletu. Nevychází to příliš šikovně. V sobotu večer přiletíte a v úterý brzy ráno odlétáte. K dispozici tak máte večer a dva celé dny. K dispozici jsou ale i delší termíny.

 

Všechny hotely na toto datum nalezenete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování s All Inclusive a dobrými recenzemi. Při nákupu přes přes tento odkaz získáte 10% slevu. Vyberte si ale dle svých preferencí, výrazně ušetřit můžete pokud pojedete ve 4 lidech, nebo můžete využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Dráždany – Antalya – Dráždany můžete zarezervovat zde >>

Termínů je k dispozici více.

 

Letenky do Turecka
Letenky do Turecka
Turecko v prodlouženém víkendu s ALL INCLUSIVE za 4400Kč (letenky + výborný wellness hotel)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!