Levných letenek z Dráždan do Turecka za zhruba 2700Kč můžete využít k prodlouženému víkendu v Turecku. K letenkám jsem tentokrát přidal dobře hodnocený hotel s All Inclusive, abych potěšil i čtenáře, kteří upřednostnují luxusnější dovolené. Krom toho máte k dispozici bazény, posilovnu, wellness, saunu, soukromou pláž a tureckou lázeň. Můžete si ale samozřejmě vybrat hotel i bez stravy, pak bude cena za prodloužený víkend začínat na zhruba 3 tisících. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kanceláře, tak všechny nabídky naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (cesta od/k letišti, doprava na místě, případné půjčení automobilu). Taxi z letiště k mnou vybranému hotelu vás vyjde zhruba na 350Kč.

 

Před nákupem věnujte zvýšenou pozornost době příletu a odletu. Nevychází to příliš šikovně. V sobotu večer přiletíte a v úterý brzy ráno odlétáte. K dispozici tak máte večer a dva celé dny. K dispozici jsou ale i delší termíny.

 

Všechny hotely na toto datum nalezenete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování s All Inclusive a dobrými recenzemi. Při nákupu přes přes tento odkaz získáte 10% slevu. Vyberte si ale dle svých preferencí, výrazně ušetřit můžete pokud pojedete ve 4 lidech, nebo můžete využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

 

 

Letenky Dráždany – Antalya – Dráždany můžete zarezervovat zde >>

Termínů je k dispozici více.

 

Letenky do Turecka
Letenky do Turecka
Turecko v prodlouženém víkendu s ALL INCLUSIVE za 4400Kč (letenky + výborný wellness hotel)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!