Náš dnešní první tip na levnou dovolenou bude směřovat do Turecka, konkrétně do hotelu Irmak s All Inclusive. Protože na Invii žádné recenze na tento hotel nenajdete (a vybírat hotel dle recenzí pokládám téměř za nutnost), dohledal jsem vám ji na TripAdvisoru zde >>, kde naleznete  i fotky od uživatelů. Přistupujte k nim s rozumným přístupem, v této cenové kategorii samozřejmě nelze očekávat služby 5* hotelu a tak je na místě spíš hodnotit to, na čem trváte a co pro vás naopak není důležité. Dovolená je přes CK, tedy jsou v ceně letenky, hotel, transféry, jídlo + pití a služby delegáta. 

 

Hotel můžete zarezervovat zde >>

 

Turecko1

 

 

Pokud upřednostnujete kvalitu nad cenou, ve stejné lokalitě by pro vás mohla být zajímavá tato nabídka. Jde o 4* hotel za 10590Kč, jehož recenze naleznete zde >>

 

Hotel můžete rezervovat zde >>

 

Turecko2

 

Turecko na 9 dní s All Inclusive za 9190Kč (odlet Praha)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!