Turecko patří mezi nejvhodnější destinace, do kterých zamířit, pokud si chcete prodloužit léto. Že vám do oka zatím nepadl žádný zájezd? Díky akčním letenkám s odletem z Brna či Ostravy se nyní do této země můžete vydat na vlastní pěst! V ceně máte zpáteční letenky vč. zavazadla, vybírat navíc můžete z různých délek pobytu (4 dny, 1 nebo 2 týdny). Přiletíte do Antalye a je jen na vás, zda zůstanete v tomto letovisku s nádhernými plážemi, anebo se vydáte třeba do Alanye či Side. Našeho průvodce po Turecku, který vám pomůže s naplánováním co nejlevnější dovolené, naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Turecka přes cestovní kanceláře najdete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud zatím nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před cestou doporučujeme vyřídit si cestovní pojištění, online srovnání naleznete zde.

 

Odlétat budete buď z Brna, nebo z Ostravy, před nákupem letenek i přesto nezapomeňte provést celkovou kalkulaci dovolené. Započtěte tedy cestu na/z letiště v Turecku, výše zmíněné pojištění i ubytování. Auto si můžete pronajmout přes stránku Rentalcars již předem z domova. Pokud ale neplánujete velké cestování, pohodlně si vystačíte s místními autobusy a dolmuši.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Alternativě využijte naši slevu na první ubytování a zvolte stránky Airbnb. Sezóna sice pomalu končí, Turecká riviéra ale patří mezi nejoblíbenější cíle pro zářijovou dovolenou. S rezervací ubytování tak neotálejte.

 

 

Letenky na trase Brno/Ostrava–Antalya–Brno/Ostrava můžete rezervovat zde >>

K dispozici je hned několik různě dlouhých termínů.

 

Letenky Antalya
Letenky Antalya
Turecko z Brna či Ostravy za 2990 Kč! (letenky tam i zpět, včetně odbaveného zavazadla)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!