Jestliže odlety doslova na poslední chvíli nejsou nic pro vás a na zařízení dovolené potřebujete alespoň pár dní, pak pro vás máme skvělý tip. Podívat se můžete do tuniského letoviska Hammamet. Do odletu zbývá ještě 5 dní, takže v klidu stihnete zařídit vše potřebné. Za zájezd zaplatíte jen 7 390 Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelu na 8 dní, zpáteční letenky z Prahy, stravování formou All Inclusive, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Yadis Hammamet je 4 hvězdičkový hotel, který leží jen 10m od písčité pláže a najdete zde i bary, restaurace a obchody.

INFO KE KORONAVIRU: Vstup do Tuniska stále podléhá několika pravidlům. Neočkovaní cestující nad 18 let musí předložit negativní PCR test (ne starší než 48 hodin). Očkovaní turisté předkládají potvrzení o dokončené vakcinaci. Není nutné vyplňovat žádný příjezdový formulář. Podrobné podmínky najdete zde.

<

Zájezd do hotelu Yadis Hammamet Club **** v termínu 5.10. – 12.10. 2022 můžete rezervovat zde >> Recenze ubytování si můžete přečíst na portále Invia 

Tunisko z Prahy na týden do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 7390 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!