Hledáte dovolenou za rozumnou cenu, kde o vás bude perfektně postaráno? Právě taková se dnes objevila v nabídce cestovní kanceláře. S nákupem však nečekejte, zbývá posledních pár volných míst. Podívat se můžete do tuniského letoviska Hammamet a to již koncem května. Za zájezd zaplatíte jen 7 490 Kč a cena zahrnuje ubytování v hotelu na 8 dní, zpáteční letenky z Prahy, stravování formou All Inclusive, letištní transfery a služby delegáta. Yadis Hammamet je 4 hvězdičkový hotel, který leží jen 10m od písčité pláže a najdete zde i bary, restaurace a obchody.

INFO KE KORONAVIRU: Vstup do Tuniska stále podléhá několika pravidlům. Neočkovaní cestující nad 18 let musí předložit negativní PCR test (ne starší než 48 hodin). Očkovaní turisté předkládají potvrzení o dokončené vakcinaci. Není nutné vyplňovat žádný příjezdový formulář. Podrobné podmínky najdete zde. 

Dovolenou v hotelu Yadis Hammamet v termínu 18.5. – 25.5.2022 můžete rezervovat zde >>. Nezapomeňte si přečíst recenze hotelu na Booking nebo Triadvisor.

Tunisko z Prahy na 8 dní do skvělého 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 7490 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *