Tipy na klasickou letní dovolenou u moře či pobyt v Česku proložíme tipem na akční letenky do Kanady. Z Vídně se do této země s úchvatnou přírodou vypravíte už za 9 990 Kč včetně příručních zavazadel. Tam se vydáte na palubě aerolinky KLM, zpět pak poletíte s aerolinkou Air France. Vybírat můžete z celé řady termínů od konce října 2020 až do dubna 2021. V klidu si tak můžete naplánovat výlet na příští rok. Toto je tip na individuální turistiku, pokud se do Kanady chcete vydat s cestovní kanceláří, nabídku zájezdů najdete pod tímto odkazem.

 

INFO KE KORONAVIRU: Kanada má aktuálně zavřené hranice, existuje ale celá řada výjimek, pro které toto neplatí. Ti, kteřím je vstup umožněn, aktuálně musí počítat s karanténou. Toto je ale first minute tip na podzim, zimu a jaro, kdy už situace může být kompletně jiná.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před cestou do Kanady rozhodně nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Přehledné online srovnání všech možností naleznete zde >>

 

Odlétat budete z dobře dostupné Vídně, až na letiště vás dovezou autobusy společností Regiojet či Flixbus.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte spočítat alespoň hrubé celkové náklady včetně cestovního pojištění, ubytování a stravování. Před cestou zažádejte o eTA, učinit tak můžete zde. Počítejte také s tím, že při vstupu do země budete muset prokázat, že máte dostatečné finanční prostředky.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, anebo využijte tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web AirBnb. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme zvolit ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě úplně počkat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Vídeň–Toronto (Kanada)–Vídeň můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >>

 

letenky Toronto Pelikan
Letenky z Vídně do Toronta, termíny i na příští rok
Toronto (Kanada) z Vídně za 9990 Kč! (letenky tam i zpět, termíny až do dubna 2021)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!