Pokud hledáte tip na zajímavý vánoční dárek, mohly by vám být inspirací levné dubnové letenky do Benátek. Ty vychází ideálně i časově, v pátek odpoledne odletíte z Prahy a v neděli odpoledne se do ní vrátíte. Občas se sice objeví i levnější letenky, ale většinou nevychází tak dobře, nebo je jejich platnost v minutách. Inspirací vám může být článek “Benátky na víkend – jak se tam dostat, kde se ubytovat a co vidět“.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, všechna ošetření jinak zaplatíte z vlastní kapsy a to velmi draze. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ubytování můžete řešit klasicky přes Booking, všechny hotely na toto datum naleznete zde. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Praha – Benátky – Praha za 1060Kč zarezervujte přímo na webu EasyJet na datum 6. – 8. dubna. Cena platí při cestě 2 osob, pokud by vás letělo více, ještě o něco klesne.

 

Letenky z Prahy do Benátek
Letenky z Prahy do Benátek

 

 

 

Tip na vánoční dárek. Jarní Benátky na víkend z Prahy za 1060Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!