Blýskněte se na Vánoce perfektním dárkem, který potěší nejen nadšené cestovatele! Díky dnešnímu tipu se můžete na vlastní pěst vypravit do jednoho z nejromantičtějších metropolí Evropy, a to navíc za skvělou cenu. V rezervačním systému letecké společnosti Vueling se totiž objevily akční letenky z Prahy do Paříže, které pořídíte za pouhých 1 520 Kč. Cena je platná za zpáteční let v období během ledna a února 2023. Cílové letiště je Paříž Orly, skvělá dostupnost do centra je tak zajištěna. Pokud byste Paříž rádi navštívili v rámci organizovaných zájezdů, nabídky cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Do Francie lze momentálně cestovat bez omezení. Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace se vždy dovíte na stránkách MZV.

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost, případně jen hledáte další rady, určitě vám přijde vhod tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí. Nezapomeňte k ceně letenek připočítat letištní transfery, ubytování, stravování a vstupy do památek. 

Ubytování v Paříži můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Paříž (Orly) – Praha v mnoha termínech během ledna a února 2023 rezervujte na stránkách letecké společnosti Vueling >>

Tip na vánoční dárek: Víkendová Paříž v celou řadu termínů za 1520 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!