Pátek třináctého rozhodně nemusí znamenat žádnou tragédii! Pokud milujete cestování, památky, nakupování či módu, je tento den perfektním datem pro výlet do Milána. V termínu 13.1. – 15.1.2023 jsme totiž u leteckého dopravce easyJet našli akční letenky s odletem z Prahy jen za 835 Kč. V případě, že si budete chtít pobyt prodloužit, za stejnou cenu se dá odletět i v pondělí. Při plánování určitě nahlédněte do našeho online průvodce Milánem, kde najdete tipy pro vaši návštěvu. Pokud preferujete cestování s cestovní kanceláří, zájezdy si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: V současné době se do Itálie může cestovat bez omezení, jako před pandemií. Před odletem se ale rozhodně nezapomeňte informovat o aktualitách na portálu MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme propočítat si veškeré náklady spojené s cestou a sjednat cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Ubytování v Miláně můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Milán – Praha, například v termínu 13.1. – 15.1. 2023, můžete rezervovat na stránkách leteckého dopravce easyJet >>

Tip na dárek: Víkendový Milán z Prahy nejen za výprodeji za 835 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!