Lámete si hlavu, čím na Vánoce potěšit své blízké? Věnujte jim letenky do Francie! Pouze do dnešní půlnoci jsou vybrané letenky u nízkonákladové společnosti Ryanair v akci 1+1 zdarma. Cesta do Paříže a zpátky vás tak vyjde na 749 Kč za osobu. Odlet je z Prahy a k dispozici je termín 21. – 23.1.2022. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, ale do Paříže se chcete podívat, můžete využít nabídky cestovních kanceláří. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Francie se musí cestující prokázat platným covid pasem, ve kterém bude zaznamenáno dokončené očkování, nebo prodělání nemoci v posledních 180 dnech. Všichni cestující musí zároveň vyplnit čestné prohlášení o bezinfekčnosti. Neočkovaní cestující musí dále doložit negativní PCR nebo antigenní test. Aktuální informace se vždy dovíte na stránkách MZV.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.  Odlet a přílet je z výborně dostupné Prahy, i přesto si před nákupem letenek raději propočítejte náklady na celou dovolenou.

Ubytování v Paříži můžete rezervovat na  stránkách Booking. Pokud chcete zkusit ubytování v soukromí, mrkněte se na nabídky Airbnb.

Akční letenky na trase Praha – Paříž – Praha v termínu 21.1. – 23.1.2022 rezervujte na stránkách letecké společnosti Ryanair.

Tip na dárek: Víkendová Paříž z Prahy za 749 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!