Připravte pro svou drahou polovičku takové překvapení, na jaké bude dlouho vzpomínat! Díky akčním letenkám aerolinky Ryanair máte možnost strávit romantický valentýnský víkend v Paříži. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní zakoupíte za 1 120 Kč. Odlétat budete v pátek ráno, návrat je plánován na nedělní dopoledne. Budete tak mít dostatek času na prohlídku všech nejvýznamnějších památek i večeři při svíčkách. Rady na cestu naleznete v našem „Průvodci Paříží“. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Paříže přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, užitečné informace najdete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem si i přesto nezapomeňte spočítat náklady na celý výlet. Myslete na dopravu z/na letiště, dopravu po Paříži i ubytování. Francie obecně nepatří mezi ty nejlevnější destinace, je třeba s tím už předem počítat. Na druhou stranu je Paříž opravdu romantická (na Valentýna obzvlášť) a víkendový pobyt vás finančně nezruinuje i pokud zajdete do restaurace.

 

Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště s názvem Paříž Beauvais, které je od centra Paříže vzdálené zhruba 85 km. Cesta autobusem zabere 75 minut, cena zpáteční jízdenky je 29 euro, když ji zakoupíte předem zde. Pozor, na místě je cena vyšší!

 

Ubytování můžete řešit klasicky přes Booking. Ještě levněji pak mnohdy vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy a následně se ubytovat přes stránky AirBnb. Rezervovat si navíc můžete nejen pokoj, ale rovnou i celý byt. Další informace najdete v našem článku o Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Paříž–Praha na termín 14. až 16. února (pátek až neděle) rezervujte přímo na webu Ryanair. Letenky je možné zakoupit i u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Paříž
Letenky Paříž
Tip na dárek! Víkendová Paříž na Valentýna za 1120 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!