Vtipné ponožky a kosmetické sady o letošních Vánocích už nezabodují! Pokud si pod stromečkem nechcete uříznout ostudu, pozorně si přečtěte následující příspěvek. V něm vám dáme tip na perfektní zážitek, který udělá radost nejednomu cestovateli. U leteckého dopravce Volotea totiž koupíte akční letenky z Prahy do Paříže a zpět jen za 1530 Kč. My jsme vybrali prodloužený víkend hned v lednu, ale k dispozici jsou i další lety až do března 2023. Pokud byste Paříž rádi navštívili v rámci organizovaných zájezdů, nabídky cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Do Francie lze momentálně cestovat bez omezení. Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace se vždy dovíte na stránkách MZV.

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost, případně jen hledáte další rady, určitě vám přijde vhod tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí. Nezapomeňte k ceně letenek připočítat letištní transfery, ubytování, stravování a vstupy do památek. 

Ubytování v Paříži můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Paříž – Praha, v různých termínech během ledna, února a března 2023, rezervujte na stránkách letecké společnosti Vueling >>

Tip na dárek: Víkend v Paříži z Prahy za 1530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!