Tip na dárek: Víkend v Dublinu z Prahy za 1567 Kč! (letenky tam i zpět)

Tip na dárek: Víkend v Dublinu z Prahy za 1567 Kč! (letenky tam i zpět)

Ještě nemáte pořízené všechny vánoční dárky a dochází vám inspirace? Není nic jednoduššího, než věnovat zážitek. Tím může být například návštěva Dublinu, kterou dneska díky našemu tipu pořídíte s akční cenou. Zpáteční letenky z Prahy do Dublinu koupíte jen za 1567 Kč, a to například v termínu 27. – 29.1.2023. Pokud byste ale chtěli pobyt prodloužit, o fous levnější letenky pořídíte i s odletem o dva dny později. Než vyrazíte, načerpejte inspiraci v našem online průvodci Dublinem. Pokud vás Irsko láká, ale raději se do něj vypravíte organizovaně, přehled všech zájezdů najdete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Cestující do Irska nemusí předkládat žádné potvrzení o vakcinaci či bezinfekčnosti, ani nemusí vyplňovat žádný příjezdový formulář.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde.

Ubytování v Irsku můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Dublin – Praha, například v termínu 27.1. – 29.1.2023,  zakoupíte na stránkách Ryanair.