Tip na dárek: Víkend v Barceloně z Prahy za 1120 Kč! (letenky tam i zpět)

Tip na dárek: Víkend v Barceloně z Prahy za 1120 Kč! (letenky tam i zpět)

Pokud byste rádi letos pod stromeček obdarovali své nejbližší zážitkem, nebo už teď plánujete výlety na začátek roku 2023, mohl by vám padnout do oka náš dnešní tip. V systému letecké společnosti Volotea se objevily akční letenky do španělské Barcelony za cenu 1 120 Kč (letenka tam i zpět). Letenky na trase Praha – Barcelona – Praha pořídíte ve víkendovém termínu 13.1. – 15.1.2023. Inspiraci na výlety a praktické informace na cestu najdete v našem online průvodci Barcelonou. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovaným cestám, nabídku zájezdů s cestovní kanceláří najdete zde.

INFO KE KORONAVIRU:Při cestách do Španělska není nutné předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Pokud chcete pokračovat i dále mimo Barcelonu, doporučujemezapůjčit také vlastní automobil.

Ubytování v Barceloně můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Barcelona – Praha ve víkendovém termínu 13.1. – 15.1. 2023 můžete rezervovat na tomto odkazu >>