Lámete si hlavu, čím obdarovat své blízké? Máme pro vás akční tip, který potěší všechny nadšené cestovatele. Díky letecké společnosti Ryanair pořídíte zpáteční letenky na trase Praha – Řím za skvělých 1018 Kč. V nabídce je např. víkendový termín od 11. do 13. února 2022. Jestliže si v Římě chcete užít i svátek všech zamilovaných, můžete si termín prodloužit. Pantheon, Fontana di Trevi, Koloseum či Forum Romanum, to vše a ještě mnohem víc Řím nabízí.  Inspiraci na výlety najdete v našem průvodci Římem zdarma. Pokud byste Řím rádi navštívili, ale dáváte přednost organizovaným zájezdům, kompletní nabídku zájezdů do Itálie najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Římě a jeho okolí cestovat nezávisle na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  v Římě můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Akční letenky Praha – Řím – Praha např. v termínu 11. – 13. února 2022 zakoupíte na stránkách nízkonákladové letecké společnosti Ryanair.  Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

Tip na dárek: Řím na víkend z Prahy za 1018 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!