Dnes jsem si pro vás připravil levnocestovatelský tip do Paříže, vhodný nejenom jako vánoční dárek pro vaše nejbližší. Využijeme při něm levných letenek z Prahy do Paříže a zpět za 1460Kč v kombinaci s velmi dobře hodnoceným hotelem. Výběrem horšího by šlo ještě více ušetřit, ale to bych vám příliš nedoporučoval. Detailního průvodce Paříží, jsem pro vás připravil zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem věnujte zvýšenou pozornost času příletu do Paříže (22:40). Někomu to může vyhovovat, protože si na pátek nemusí brát dovolenou kvůli pozdějšímu odletu, pro někoho může být ale problém to, že přiletí a než se dostane z letiště k hotelu, tak může jít spát :). Pokud chcete letět dříve, doporučil bych vám nákup letenek spíše přes společnost EasyJet.com, vyjde vás to jen o několik stovek dráž a letí se již odpoledne.

 

Jinak letenky nakupte na stánkách dopravce Transavia.com za 54€ v termínu 27. – 29. ledna.

 

1

 

 

V ceně letenek je příruční zavazadlo s rozměry do 56 x 45 x 25cm, odbavené je za příplatek. Nicméně příruční by vám mělo stačit bohatě.

 

 

Všechny hotely na toto datum, srovnané dle ceny, naleznete zde >>

 

Já pro dobrý poměr ceny/kvality vybral Campanile Paris 19 – La Villette. Za 2233Kč/2 osoby/víkend nabízí velmi dobré hodnocení a dobrou dostupnost na metro. Rezervovat ho můžete zde

 

 

1

 

 

 

Alternativně můžete využít 600Kč slevu na první ubytování a ubytovat se přes AirBnb. Vychází to většinou levněji a výhodou je to, že můžete bydlet za rozumnou cenu přímo v centru, např. u Eiffelovy věže, nebo u Seiny.

 

Tip na dárek! Paříž z Prahy na víkend za 2590Kč! (letenky + skvěle hodnocený hotel na 2 noci)
Štítky:        

2 komentáře u „Tip na dárek! Paříž z Prahy na víkend za 2590Kč! (letenky + skvěle hodnocený hotel na 2 noci)

 • 15.12.2016 (8:22)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, děkuji za tip. Letenky jsem zakoupil. Jen prosba , nevíte kde vyzvednu letenky od Transavia ? Přišlo mi potvrzení na mail. Letenky také přijdou na mail ? Děkuji za info.

  Reagovat
  • 15.12.2016 (16:38)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, pár dní před odletem udělejte online checkin (mělo by vám přijít upozornění). Pak vám na email přijdou letenky.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!