Věnujte pod stromeček zážitek! Skvěle vám k tomu poslouží náš další tip, ve kterém vám ukážeme výhodné letenky z Prahy do Benátek. Vyrazit můžete hned začátkem roku a cena za zpáteční let je jen 638 Kč. Volná sedadla hledejte v rezervačním systému nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair. Inspiraci na výlety a další zajímavá místa můžete načerpat v našem podrobném online průvodci Itálií. Pokud dáváte přednost organizovanému cestování, nabídku zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Itálie nevyžaduje ke vstupu žádný doklad o bezinfekčnosti, cestovat sem můžete bez omezení, jako před pandemií.

<

TIP PRO VÁS: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Po Benátkách si pohodlně vystačíte s MHD, pokud ale máte v plánu vyrazit i mimo Benátky, doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Benátky – Praha v termínu 12.1. – 17.1.2023 můžete rezervovat na stránkách leteckého dopravce Ryanair >> 

Tip na dárek: Benátky z Prahy na prodloužený víkend za 638 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!