Výhodných letenek z Prahy do Malagy můžete využít k levné návštěvě Španělska. Odlet je ideálně v pátek a návrat v neděli. Cena je za letenky tam i zpět, zahrnuje všechny poplatky a jedná se o přímé lety bez přestupu.  Inspirací vám mohou být cestopisy našich čtenářů “Malaga na vlastní pěst“, “Pomerančová Malága“, “Týden stopem po Andalusii” a “Do andaluských hor na buddhistický kurz první díl a druhý díl“. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Španělska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.V případě zájmu si pospěšte, letenky nebudou mít dlouhého trvání.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomente spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Hotely si můžete rezervovat přes Booking, případné půjčení auta přes Rentalcars. Pokud máte v plánu využít tip jako dárek, tak dobře vypadá např. toto ubytování.

 

Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 2000Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky zarezervujte přímo na webu Ryanair.com například v termínu 18. – 20 ledna. Nevýhodou je, že odlet je v neděli brzy ráno.

Zkušenější cestovatelé toho mohou využít ještě k návštěvě Barcelony. V neděli v 10.05 poletíte za 16.5€ s Ryanair do Barcelony a z té za 39,9€ zamíříte v 18:15 zpět do Prahy (letenky nakupte na Vueling).

 

Tip na dárek: Španělsko (Malaga) na víkend z Prahy za 1058Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!