Levných letenek z Vídně na Santorini můžete využít k výhodné letní dovolené na tomto nejromantičtějším řeckém ostrově. Já pro názornost zvolil prodloužený víkend sobota – úterý a to zejména proto, že zájezdů na prodloužený víkend je minimum a přitom jsou mezi čtenáři velmi žádané. Letět ale můžete i na delší dobu, letenky za podobnou cenu jsou dostupné na více termínů. Ku prospěchu vám může být náš průvodce “Jak na Santorini levně“, jehož zakoupením přispějete i na tvorbu dalších průvodců. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy na Santorini přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe RegioJetem (dříve StudentAgency). Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady. V tomto případě půjde zejména o stravu a dopravu na místě a dopravu do/z Vídně. Na Santorini nepotřebujete pas, stačí občanský průkaz. Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že přílet na Santorini je 5 minut po půlnoci. Je tedy nutné to vzít v potaz při plánování dopravy a hotelu (a vemte v potaz, že si na Santorini užijete neděli, pondělí a půlku úterý).

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Skvěle vychází toto ubytování jen 100 metrů od pláže, ale nezapomente se domluvit že přijedete až po půlnoci. Neměl by to být problém.

Alternativně využijte naší slevu na první ubytovánídražší 2000kč  a ubytujte se přes Airbnb.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Vídeň – Santorini – Vídeň zarezervujte přímo na Ryanair.com na 24. – 27. srpna. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

Tip na dárek: Santorini o letních prázdninách na 4 dny v prodlouženém víkendu za 4440Kč (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!