Velmi levných letenek z Prahy do Belgie za 518Kč využijeme k dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu. Nejsnažší variantou, jak tyto letenky využít, je zamířit do krásných Brugg, přezdívaných též Benátkami severu. Autobus totiž jezdí přímo z letiště, což je to pohodlné i levné (jízdenky začínají na 5€ za jednu cestu). K dispozici je celá řada termínů, včetně víkendů. Průvodce po městě Bruggy, naleznete zde. Zájezdy do Belgie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

V případě zájmu dlouho neváhejte s nákupem, ty nejlepší termíny vydrží několik hodin, maximálně dní.

 

Pokud se rozhodnete pro variantu pohodového víkendu v Bruggách, počítejte s tím, že letenky představují jen část nákladů. Bruggy jsou nádherné, turisty velmi navštěvované město. A ceny tomu bohužel odpovídají (doporučuji shlédnout film “V Bruggách“). Spočtěte si tedy předem náklady za hotel, jídlo a případné vstupy (zvlášt ubytování je poměrně drahé).

 

Všechny hotely na názorný termín, naleznete zde. Levnější alternativou je využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Cena jízdenek z letiště do Brugg není pevná, ale mění se s obsazeností. Cena za první sedačky začíná na 5€/jedna cesta a postupně stoupá. Berte to do úvahy při výběru termínu a obojí zakupte najednou na flibco.com (hned jak se uvolní do prodeje). Alternativně můžete tyto letenky využít samozřejmě i k jinému itineráři, třeba nedaleký Gent se mi líbil minimálně stejně jako Bruggy a na přespání byl o dost levnější.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky zakupujte přímo na stránkách Ryanair.com například na na datum 18. – 20. leden na trase Prague – Brussels Charleroi – Prague. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky z Prahy do Belgie na víkend
Letenky z Prahy do Belgie na víkend

 

Tip na dárek: Romantické Bruggy z Prahy na víkend za 770Kč! (letenky tam i zpět + jízdenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *