Velmi levných letenek z Prahy do Belgie za 518Kč využijeme k dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu. Nejsnažší variantou, jak tyto letenky využít, je zamířit do krásných Brugg, přezdívaných též Benátkami severu. Autobus totiž jezdí přímo z letiště, což je to pohodlné i levné (jízdenky začínají na 5€ za jednu cestu). K dispozici je celá řada termínů, včetně víkendů. Průvodce po městě Bruggy, naleznete zde. Zájezdy do Belgie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

V případě zájmu dlouho neváhejte s nákupem, ty nejlepší termíny vydrží několik hodin, maximálně dní.

 

Pokud se rozhodnete pro variantu pohodového víkendu v Bruggách, počítejte s tím, že letenky představují jen část nákladů. Bruggy jsou nádherné, turisty velmi navštěvované město. A ceny tomu bohužel odpovídají (doporučuji shlédnout film “V Bruggách“). Spočtěte si tedy předem náklady za hotel, jídlo a případné vstupy (zvlášt ubytování je poměrně drahé).

 

Všechny hotely na názorný termín, naleznete zde. Levnější alternativou je využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Cena jízdenek z letiště do Brugg není pevná, ale mění se s obsazeností. Cena za první sedačky začíná na 5€/jedna cesta a postupně stoupá. Berte to do úvahy při výběru termínu a obojí zakupte najednou na flibco.com (hned jak se uvolní do prodeje). Alternativně můžete tyto letenky využít samozřejmě i k jinému itineráři, třeba nedaleký Gent se mi líbil minimálně stejně jako Bruggy a na přespání byl o dost levnější.

 

 

Letenky zakupujte přímo na stránkách Ryanair.com například na na datum 18. – 20. leden na trase Prague – Brussels Charleroi – Prague. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky z Prahy do Belgie na víkend
Letenky z Prahy do Belgie na víkend

 

Tip na dárek: Romantické Bruggy z Prahy na víkend za 770Kč! (letenky tam i zpět + jízdenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!