Levných letenek od Ryanairu můžete využít k víkendu v Římě. Za let tam i zpět, včetně všech poplatků, zaplatíte pouze 972Kč a pokud netrváte na víkendu, dá se dostat s cenou ještě o 200Kč níže. Řím je úžasné město, které bych určitě doporučil k návštěvě a to i během zimního období, kdy oceníte lepší ceny a menší množství turistů. Sám jsem ho navštívil zatím 2x a určitě mám v plánu se vrátit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde. Skvěle vám může posloužit náš ebook “Jak levně do Říma“,  jehož zakoupením podpoříte vznik dalších průvodců.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vzít někde poblíž kolosea, vše si pak můžete projít pěšky příjemnou procházkou. Zvýšenou pozornost věnujte brzkému odletu v neděli, na prohlídku Říma tak máte v podstatě jeden den – pokud by vám to nestačilo, můžete zvolit letenky na prodloužený víkend.

 

Hotel si můžete zarezervovat přes Booking. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 2000Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Ceny hezkých ubytování začínají na 1000Kč/2 osoby/noc. Pokud byste chtěli letenky využít jako dárek pro své blízké a kvalita by měla přednost řed cenou, tak dobře vypadá tento 4* hotel.

 

 

Letenky Praha – Řím – Praha zakupte přímo na Ryanair.com. Například na termín 9. – 10. únor

Alternativně můžete zakoupit letenky na Pelikánu, cena je o pár korun vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a přispějete na provoz tohoto webu. Za což předem děkuji :).

 

 

 

Tip na dárek: Řím z Prahy za 972Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!