Pokud hledáte isnpiraci k vánočním dárkům pro vaše nejbližší, mohl by pro vás být vhodnou příležitostí víkend strávený v Římě. Využijeme při něm levných letenek z Prahy a dobře hodnoceného hotelu 5 minut od metra. Řím je úžasné město, které určitě doporučuji k návštěvě a i když jsem ho navštívil již 2x, určitě mám v plánu se ještě vrátit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde. Nicméně Řím bych doporučil i začínajícím cestovatelům – doprava na místě je snadná, ceny jsou poměrně nízko, snadno se zorientujete a za málo času toho hodně uvidíte.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Průvodce Římem naleznete zde.

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména cenu dopravy z/na letiště, dopravu po městě a hlavně vstupy na památky, které chcete vidět. Pokud byste ale potřebovali co nejvíce ušetřit, má Řím co nabídnout i na místech bez placení vstupného.

 

Všechny hotely v Římě na toto datum naleznete zde. Já pro názornost vybral tento hotel, zejména pro dobré hodnocení a nízkou cenu. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky Praha – Řím – Praha zakupte přímo na Ryanair.com. Nejlevněji vychází 17. – 18. únor, takže můžete rovnou oslavit i Valentýna :). Výhodou je i to, že únor je méně frekventovaný měsíc a tak se vyhnete dlouhým frontám. Zároveň potěší i o něco vyšší teploty, než tou dobou panují u nás.  Alternativně můžete zakoupit letenky u českého prodejce, cena je navýšená o jejich provizi, ale výhodou je základní podpora v češtině (a podpoříte náš web).


 

Letenky z Prahy do Říma
Letenky z Prahy do Říma

 

 

 

Tip na dárek: Řím z Prahy na víkend za 1600Kč (letenky + hotel)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!