Pokud hledáte tip na vánoční dárek, můžete zvážit víkend v Římě. Ten asi urazí jen málo lidí :). Do Říma létá z Prahy levně Ryanair, ale bohužel časy nejsou ideální a v neděli si tak z Říma užijete jenom letiště. Alternativou jsou nyní promo letenky od Vuelingu, kde to vychází na víkend ideálně – odlet je v pátek odpoledne, návrat v neděli odpoledne. Pokud by někdo poteřboval snížit náklady na minimum, tak se dají letenky Ryanairu a Vuelingu nakombinovat – přiletět Ryanairem v sobotu brzy ráno a odletět Vuelingem v něděli odpoledne. Ušetříte tak za nocleh a letenky vyjdou ještě o něco málo levněji. Moc bych to ale nedoporučoval, ubytování v Římě je levné a celý víkend si užijete daleko víc. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde. Skvěle vám může posloužit náš ebook “Jak levně do Říma“,  jehož zakoupením podpoříte vznik dalších průvodců.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vzít někde poblíž kolosea, vše si pak můžete projít pěšky příjemnou procházkou.

 

Hotel si můžete zarezervovat přes Booking. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 2000Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky Praha – Řím – Praha zakupte přímo na Vueling.com na termín 18. – 20. leden

 

 

Tip na dárek: Řím z Prahy na ideální víkend za 1820Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!