Pokud hledáte zajímavý tip na dárek k Vánocům pro vaše nejbližší, mohly by vám přijít vhod levné letenky z Prahy do Madridu za 1158Kč. Cena je konečná, zahrnuje let tam i zpět a všechny poplatky. Pokud by vám krátký výlet nestačil, můžete za stejnou cenu koupit i letenky na prodloužený víkend čtvrtek – neděle. Inspirovat se při tomto výletu můžete cestopisem z Madridu od naší čtenářky, nebo využít našeho průvodce Madridem. Zájezdy do Madridu přes cestovní kanceláře, naleznete pro srovnání zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady, zejména za ubytování a dopravu. Rovněž věnujte zvýšenou pozornost tomu, že odlet je již v neděli brzy ráno a máte tak na prohlídku Madridu pouze sobotní odpoledne a večer. Což nemusí ničemu vadit, jen s tím počítejte a pokud by vám to nestačilo,  zvolte prodloužený víkend.

 

Všechny hotely na víkendový termín naleznete zde. Pokud upřednostnujete prodloužený víkend, tak hotely zarezervujte zde. Pokud nakoupíte pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. 

 

Nejlevněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky zarezervujte přímo na webu Ryanair.com a to na datum 13. – 14. ledna v případě víkendového pobytu a 11. – 14. ledna pokud upřednostníte prodloužený víkend. Alternativně můžete koupit letenky u českého dopravce, cena je o trochu vyšší kvůli jejich provizím, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky z Prahy do Madridu
Levné letenky z Prahy do Madridu

 

 

 

 

 

 

Tip na dárek: Madrid z Prahy na víkend za 1158Kč! (letenky tam a zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!