Tip na dárek: Londýn z Prahy na víkend nebo jen neděli za 878Kč! (letenky tam i zpět, včetně poplatků)

Tip na dárek: Londýn z Prahy na víkend nebo jen neděli za 878Kč! (letenky tam i zpět, včetně poplatků)

Skvělé letenky na víkend v Londýně (pátek/sobota – neděle) za 878Kč nyní nabízí letecká společnost Ryanair. Skvěle nevychází přitom jen cena za letenky, ale i časy – v sobotu ráno do Londýna přiletíte a v neděli večer ho opustíte. Budete tak mít dva celé dny na jeho prohlídku. Pokud jste omezeni rozpočtem, můžete zvolit i variantu, kdy v neděli brzy ráno do Londýna přiletíte a večer ho opustíte. Na samotnou prohlídku tam budete mít sice jen pár hodin (zhruba 5 hodin), ale zase ušetříte nemalé peníze za přespání. To už je na preferencích a možnostech každého čtenáře. Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

<

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za cestu z/na letiště a dopravu na místě. Lístky na spoj letiště Stansted – centrum – letištěStansted si zakupte ihned po nákupu letenek na EasyBus. Ted stojí necelé 2 libry v jednom směru, ale postupně to stoupá. Co se času týká, oficiálně by cesta měla trvat zhruba hodinu a půl, nicméně raději počítejte s 2 hodinami a při cestě zpět si nechte dostatečnou rezervu (doprava může být zacpaná).

Pokud se rozhodnete pro celý víkend v názornem termínu, všechny hotely v Londýně ze soboty na neděli naleznete zde. Pokud nakoupíte pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět.

Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a zvolit Airbnb.

Letenky nakupte přímo na Ryanair.com např. na datum 3. – 4. února. Termínů je ale k dispozici více. Každý den je několik spojů, nejrozumnější je pro let tam zvolit ráno a pro odlet večer, ať z výletu vytěžíte maximum. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

Letenky z Prahy do Londýna
Letenky z Prahy do Londýna