Cena letenek z Prahy do Londýna sice často klesá i pod tisíc korun, ale nejvyšší položkou stále zůstává ubytování, které je v Londýně poměrně drahé. Je proto rozumné letenky vybírat nejenom s ohledem na cenu, ale i tak, aby odlet a přílet vycházel co možná nejideálněji. Jednou z možností jsou levné letenky od EasyJetu, kdy odlet je v pátek či sobotu ráno (cenově to vychází stejně) a návrat v neděli večer. Londýn si tak užijete na maximum. Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravili zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za cestu z/na letiště a dopravu na místě. Lístky na spoj letiště Stansted – centrum – letiště Stansted si zakupte ihned po nákupu letenek na EasyBus. Cena začíná na 2 librách v jednom směru, ale postupně to stoupá.

 

Hotely můžete zarezervovat přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 2000Kč a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky Praha – Londýn – Praha zarezervujte na EasyJet.com v termínu 9. – 10. února. Ve 2 lidech vychází cena 1120Kč/osobu, pokud vás poletí více, tak ještě trochu klesne (součástí je adm. poplatek, který se hradí jen jednou)

 

 

 

Tip na dárek: Londýn z Prahy na ideální víkend za 1120Kč! (letenky tam i zpět, včetně poplatků)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!