Hledáte zajímavý tip na vánoční dárek pro vaše blížké? Skvělou volbou by pro vás mohly být víkendové letenky z Prahy do Neapole a zpět za cca 1270Kč. Ta sice příliš nezaujme (až na velmi levné a hezké oblečení), ale v jejím okolí se nachází Pompeje, krásné městečko Sorrento, nebo ostrov Capri. Termín je koncem května, což je z hlediska počasí naprosto ideální. Inspirovat se můžete také např. cestopisem naší čtenářky NEAPOL-rozhodně ne vidět a zemřít. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Neapole přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem si nezapomeňte dobře spočítat všechny náklady, zejména za ubytování a dopravu na místě. Pokud se ubytujete přímo v Neapoli tak za ubytování mnoho nedáte, ale i tak je třeba s tím počítat. Pokud chcete mít dobrou logistiku, najděte si ubytování hned u nádraží.

 

Ubytování můžete zarezervovat zde. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že odlet je v neděli brzy ráno a máte tak na prohlídku v podstatě necelé 2 dny. V pátek po příletu bych si tak prošel Neapol a případně nakoupil. Druhý den bych hned ráno vyrazil do Pompejí a z nich do krásného městečka Sorrenta. Večer bych zamířil zpět do Neapole. Výlet si samozřejmě můžete i prodloužit, já se snažil vejít do víkendu.

 

 

Samotné letenky Praha – Naples – Praha zakupujte na webu EasyJet.com, na datum 25. – 27. května za 2546Kč/2 osoby. Tedy cca 1270Kč/os. Pokud by vás jelo více, cena ještě o trochu klesne.

 

Víkendové letenky z Prahy do Neapole
Víkendové letenky z Prahy do Neapole
Tip na dárek: Květnové Pompeje, Sorrento a Capri z Prahy na víkend za 1270Kč! (letenky)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *