Pokud chcete potěšit svoji lásku romantickým dárkem, skvělou příležitostí by pro vás mohly být levné letenky z Prahy do Belgie. Z letiště v Charleroi autobus totiž jezdí přímo do tohoto nádherného města, což je pohodlné i levné (jízdenky začínají na 5 € za jednu cestu). Pokud máte omezený rozpočet který vám celý víkend nedovoluje (možní jsou jak kombinace pátek – neděle, tak sobota – neděle), můžete zvolit i čistě nedělní letenky, kdy ráno odletíte z Prahy a večer se do ní vrátíte. Průvodce po městě Bruggy, naleznete zde. Zájezdy do Belgie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

V případě zájmu dlouho neváhejte s nákupem, nejlevnější termín je pouze jeden. O pár stokorun dráž je ale dostupných termínů více.

 

Před nákupem si nezapomente ověřit jak cenu všech letenek, tak jízdenek. A kupujte oboje najednou. Jde o to, že cena jízdenek postupně stoupá a zatímco nyní za cestu tam i zpátky zaplatíte celkem 10€, později to bude mnohem více. Jízdenky zakupujte na Flibco. Cestu z letiště do Brugg již můžete koupit, na cestu zpět musíte počkat pravděpodobně do zítřka (uvolnují se do prodeje cca 3 měsíce před odjezdem).

 

Jízdenky do Brugg
Jízdenky do Brugg

 

Pokud se rozhodnete pro víkend v Bruggách, tak všechny hotelyna  pátek – neděle naleznete zde, sobota – neděle pak zde. Pokud učiníte nákup přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. 

 

Odlet je možný i v neděli ráno s tím, že se večer vrátíte. Počítejte ale s tím, že na prohlídku nebudete mít mnoho času (zhruba 5 hodin).

 

 

Letenky zakupujte přímo na stránkách Ryanair.com na datum 22., 23. nebo 24. března, s návratem v neděli 24. března. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Levné letenky z Prahy do Belgie
Levné letenky z Prahy do Belgie

 

Tip na dárek: Jarní romantické Bruggy z Prahy na víkend nebo jen neděli za 1135Kč! (letenky i jízdenky)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!