Potěšit svoji drahou polovičku můžete víkendem na jarní Mallorce. Shodou okolností jsme na ní koncem března také byli a na výlety je to naprosto ideální. Turistů je minimum, ceny jsou nízko, příroda se probouzí a teploty jsou už příjemně přes dvacet stupnů. Na koupání to pořád ještě moc není (i když odvážlivce jsme zahlédli), ale na pikniky už to je :). Výhodou jsou i časy, které vychází ideálně – přílet je v sobotu ve 13:00, odlet pak v neděli ve 22:00 (nebo 16:00, pokud potřebujete být ve Vídni dříve). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Mallorku naleznete zde. Hodit se vám může i náš ebook “Jak na Mallorku levně“.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Jízdenky do Vídně můžete nakoupit u Regiojetu (dříve StudentAgency), nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště ve Vídni i na Mallorce, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

Auto si můžete půjčit přes Rentalcars, ubytování si zarezervujte na Bookingu. Alternativně využijte naší slevu na první ubytování a ubytujte se přes Airbnb.

 

Jaro na Mallorce :)
Jaro na Mallorce 🙂

 

Pokud se nerozhodnete zůstat v Palmě a budete chtít alespon trochu poznat ostrov, tak si hned na letišti po příletu zarezervujte auto. Vyjde to levněji než v Palmě samotné (poctivě oběháno). Následně se vydejte se na jih podél moře až na východní pobřeží, kde se i ubytujte. Cestou je spousta zajímavých míst a Mallorka je malá. Druhý den můžete vrátit auto a prohlédnout si samotnou Palmu.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Ryanair.com např. na 30. – 31. března. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky na jarní Mallorku přes víkend
Letenky na jarní Mallorku přes víkend

 

Tip na dárek: Jarní Mallorka z Vídně na víkend za 780Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!