Letecká společnost Laudamotion uvolnila do prodeje letenky z Vídně na Ibizu za 24.9€ v jednom směru a to včetně termínů během letních prázdnin. Za letenku tam a zpět tak zaplatíte pouze 49.9€, tedy zhruba 1300Kč. V kombinaci s ubytováním se pak můžete vejít do částky 4900Kč/5 dní. Ještě levněji vás dovolená vyjde pokud zvolíte Airbnb, nebo pojedete ve více lidech. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Ibizu přes cestovní kanceláře, naleznete zde. Ku prospěchu vám může být náš ebook “Jak na Ibizu levně“.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete nejlépe s Regiojetem. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště ve Vídni i na Ibize, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. 

 

Ubytování doporučuji také řešit co nejdříve a to bud klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu na první ubytování a ubytujte se přes Airbnb. To bývá výhodnější. Opravdu bych to nedoporučoval odkládat a pokud nevíte jistě, zda nakonec pojedete, vemte něco s možností stornování zdarma. Ibiza je poměrně malý ostrov a přes prázdniny se levná ubytování vyprodají již několik měsíců předem.

 

Všechny hotely na názorné datum naleznete zde. Dobře vychází např. toto ubytování.

 

 

Letenky Vídeň – Ibiza – Vídeň zarezervujte přímo na webu Ryanair například na datum 21. – 25. července.

Alternativně můžete letenky koupit  u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

 

 

Tip na dárek: Ibiza o letních prázdninách z Vídně na 5 dní za 4900Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!