Letenky od společnosti EasyJet z Prahy do Benátek ještě více zlevnily a nyní vás a let tam i zpět vyjde pouze na 735Kč. Cena je platná při cestě dvou osob, pokud by vás letělo více, ještě o něco klesne (součástí je adm. poplatek, který se hradí vždy jen jednou). Využít můžete také našeho průvodce “Jak levně do Benátek“. Zájezdy do Benátek přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před cestou si nezapomeňte orientačně spočítat všechny náklady. Ubytování v Benátkách nepatří k nejlevnějším a prodraží se i případná návštěva restaurací. Náklady za jídlo ale můžete snížit nakupovaním „do ruky“, nebo v obchodech. Pokud půjdete do restaurace, dávejte si pozor na všechny možné příplatky připsané někde bokem. Často vám přičtou i stůl, poslech hudby, nebo cokoliv dalšího.

 

Všechny hotely na názorné datum v Benátkách naleznete zde.

 

Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 2000Kč a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky zakupte přímo na EasyJet.com na datum 13. – 14. ledna. Ve 2 lidech je cena 735Kč, pokud vás pojede více, cena ještě o něco klesne. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

Tip na dárek: Benátky z Prahy za 735Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!