Na tento zájezd na Thassos jsme vás dnes už upozorňovali. Jeho cena ale ještě poklesla a nyní se tuto nabídku opravdu vyplatí využít. Za  9 990 Kč vám CK zajistí kompletní dovolenou, tedy zpáteční letenky s odletem z Prahy, dopravu z/na letiště v Řecku, služby českého delegáta, ubytování ve velice dobře hodnoceném hotelu (na Invii získal 4 body z maximálních 5) a stravování formou polopenze. Na místě strávíte 8 dní, budete tak mít dostatek času i na případné procestování ostrova.  Naše tipy na to, co vše na Thassosu navštívit, najdete v našem podrobném průvodci.

 

INFO KE KORONAVIRU: Řecko již otevřelo ostrovní letiště, po příletu není nutné předkládat test ani podstupovat karanténu. Nutné je ale vyplnit tento formulář https://travel.gov.gr/#/ , a to nejpozději 48 hodin před odletem. Vybráni navíc můžete být k náhodnému otestování po příletu. Návrat do ČR je pak zcela bezproblémový.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

Dovolenou v hotelu Artemis můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu naleznete zde).

 

zájezd thassos řecko
Zájezd na Thassos s polopenzí, červenec
Thassos z Prahy na 8 dní s polopenzí za 9990 Kč! (přes CK)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!