Za skvělou cenu se můžete v prvních měsících tohoto roku vydat i do exotického Thajska, a to se společností China Southern Airlines. Zpáteční letenku z Vídně do Bangkoku nyní zakoupíte za pouhých 9990 Kč, a to v měsících od února do dubna. Místa se však rychle plní, proto byste v případě zájmu rozhodně neměli otálet a raději co nejdříve rezervovat své místo. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Thajska s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

Před nákupem letenek proveďte alespoň přibližnou kalkulaci výletu. Nezapomeňte na ubytování, dopravu či stravování, které je však v Thajsku levnější než u nás, takže na něm můžete velice hezky ušetřit. V každém případě nezapomeňte na cestovní pojištění, v případě jakéhokoli úrazu či problému byste vše museli platit z vlastní kapsy, a to opravdu draho. Prohlédněte si proto toto přehledné online srovnání cestovního pojištění

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo přes Agodu, která je v Asii podstatně rozšířenější. Je však lepší nejprve nabídky obou serverů porovnat a až poté se rozhodnout. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Bangkok – Vídeň můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

 

Akční letenky do Thajska
Thajsko z Vídně za 9990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!