Thajsko je opravdovým tropickým rájem! Vypravte se tam v té nejlepší sezóně a užijte si snové pláže, bujnou vegetaci, výborné jídlo i autentickou kulturu. Zpáteční letenky s odletem z Vídně aktuálně pořídíte za 9 490 Kč. Termíny jsou dostupné od ledna až do dubna (pozor, v dubnu už jsou pouze zpáteční termíny), v ceně je zahrnuté příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou nebo chcete získat další rady, přečtěte si náš podrobný návod Jak na individuální turistiku >>.

 

Před cestou do Asie rozhodně nezapomeňte na cestovní pojištění. Když ho nebude mít a budete potřebovat lékaře, vše si sami zaplatíte. I v případě banálního ošetření se cena může vyšplhat na opravdu vysokou částku. Podívejte se proto na přehledné srovnání cestovních pojištění zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se snadno dopravíte vlakem i autobusem. Společnosti Regiojet (dříve StudentAgency)Flixbus nabízejí spoje, které vás zavezou až na letiště.

 

Ještě před nákupem letenek si spočítejte přibližný odhad všech nákladů. Myslete zejména na výše zmíněné pojištění, dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování i stravování. Dobrou zprávou určitě je, že na mnohém můžete oproti ČR ještě ušetřit. Například pouliční jídlo je zde levné a opravdu dobré, nebojte se zkoušet.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking či Agodu, která v Asii často vychází o něco výhodněji. Využít můžete také tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. Bydlení je také možné shánět až na místě, doporučujeme však mít hotel zajištěný alespoň na prvních pár dní. Při hledání ubytování na místě se nezdráhejte smlouvat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VídeňBangkok (Thajsko)Vídeň vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>.

 

Thajsko letenky
Levné letenky Thajsko
Thajsko z Vídně v TOP sezóně za 9490 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!