Navštivte Thajsko za výbornou cenu! Tato exotická destinace se pyšní nádhernými plážemi, monumentálními chrámy i chutným jídlem. Letenky s odletem z Vídně nyní zakoupíte již za 9 790 Kč včetně všech poplatků i odbaveného zavazadla. Kromě široké dostupnosti termínů od druhé poloviny listopadu tohoto roku do března 2020 je významnou výhodou i přestup v Pekingu, který umožní rychlou prohlídku města či návštěvu Velké čínské zdi, kterou můžeme vřele doporučit. Pokud vás Velká čínská zeď zajímá, přečtěte si našeho průvodce. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou nebo jenom chcete získat další rady, přečtěte si náš podrobný návod Jak na individuální turistiku >>

 

Před cestou rozhodně nezapomeňte na cestovní pojištění. Když ho nebude mít a budete potřebovat lékařské ošetření, vše půjde z vaší kapsy. Je spousta věcí, na kterých se dá šetřit, ale jet do Asie bez pojištění mezi ně nepatří. Podívejte se proto na přehledné online srovnání cestovního pojištění >>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se můžete dopravit vlakem či autobusem. Společnosti Regiojet (dříve StudentAgency)Flixbus nabízejí spoje, které vás zavezou přímo na letiště.

 

Před nákupem letenek udělejte přibližný odhad všech nákladů. Myslete zejména na výše zmíněné pojištění, dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování a stravování. Jídlo je v Thajsku levnější (a chutnější) než u nás. Záleží samozřejmě na míře luxusu, pravděpodobně ale na jídle ještě ušetříte.

 

Ubytování řešte přes Booking nebo Agodu, která v Asii často vychází o něco výhodněji. Využít můžete také naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes stránky Airbnb. Možné je také bydlení shánět až na místě, doporučujeme však mít hotel zajištěný alespoň na prvních pár dní. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VídeňBangkok (Thajsko)Vídeň vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>. 

 

Letenky Thajsko
Letenky Thajsko
Thajsko z Vídně v TOP sezóně s možností navštívit Velkou čínskou zeď za 9790 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!