S aerolinkou China Southern Airlines se za dobrou cenu nevydáte pouze do Malajsie, ale také do Thajska. Zpáteční letenky s odletem z Vídně do tohoto exotického ráje aktuálně pořídíte za 9 790 Kč. Pokud by vám nevyhovovaly termíny, odletové místo či nutnost přestupovat, aktuální velké srovnání všech dostupných letenek do Thajska naleznete zde. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou nebo chcete získat další rady, přečtěte si náš podrobný návod Jak na individuální turistiku >>.

 

Před cestou do Asie rozhodně nezapomeňte na cestovní pojištění. Když ho nebude mít a budete potřebovat lékařské ošetření, vše si sami zaplatíte. Podívejte se proto na přehledné srovnání cestovních pojištění zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se snadno dopravíte vlakem či autobusem. Společnosti Eurolines, Regiojet (dříve StudentAgency)Flixbus nabízejí spoje, které vás zavezou až na letiště.

 

Ještě před nákupem letenek si spočítejte přibližný odhad všech nákladů. Myslete zejména na výše zmíněné pojištění, dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování i stravování. Dobrou zprávou určitě je, že na mnohém můžete oproti ČR ještě ušetřit.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking či Agodu, která v Asii často vychází o něco výhodněji. Využít můžete také tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Bydlení je také možné shánět až na místě, doporučujeme však mít hotel zajištěný alespoň na první dny, ať si odpočinete po letu a aklimatizujete se. Odpočatým se vám bude i lépe smlouvat o ceně:)

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky na trase VídeňBangkok (Thajsko)Vídeň vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>.

 

Levné letenky Thajsko
Thajsko z Vídně v hlavní sezóně za 9790 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!