Za příznivou cenu se z Prahy můžete vydat do skutečného tropického ráje, Thajska. To má něco pro každého turistu. Můžete si užít plně relaxační dovolenou na snových plážích, ale také pobyt nabitý aktivitami. Zpáteční letenky u aerolinky KLM aktuálně pořídíte za 11 990 Kč. Na cestě vás čeká jeden přestup v Amsterodamu, s sebou na palubu si smíte vzít příruční zavazadlo o váze 8 kg a předmět osobní potřeby (kabelka, laptop apod.). Termíny jsou dostupné od března až do října, poměrně libovolně si tak můžete navolit i délku pobytu. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou nebo chcete získat další rady, přečtěte si náš podrobný návod Jak na individuální turistiku >>.

 

Před cestou do Asie nezapomeňte na cestovní pojištění. Když ho nebude mít a budete potřebovat lékaře, vše si sami zaplatíte. I v případě banálního ošetření se cena může vyšplhat na nepříjemně vysokou částku. Podívejte se proto na přehledné srovnání cestovních pojištění zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, ještě před nákupem letenek si i přesto raději spočítejte přibližnou cenu celé dovolené. Myslete zejména na výše zmíněné pojištění, dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování a stravování. Dobrou zprávou je, že na mnohém můžete oproti ČR ještě ušetřit. Například pouliční jídlo je levné a opravdu dobré, nebojte se ho vyzkoušet. Drahé jsou naopak služby v turistických lokalitách.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking či Agodu, která v Asii často vychází o něco výhodněji. Využít můžete také tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes web Airbnb. Bydlení je rovněž možné shánět až na místě, v takovém případě se určitě nezdráhejte smlouvat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaBangkok (Thajsko)Praha vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

Thajsko akční letenky z Prahy 2020
Letenky do Thajska s odletem z Prahy
Thajsko z Prahy za 11 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!