Pokud vás zaujal náš nedávný tip na letenky do Thajska z Vídně, ale vy byste raději dali přednost odletu z ČR, právě přišla vaše chvíle. Zpáteční letenky u aerolinky Finnair aktuálně pořídíte za 11 690 Kč. Vybírat můžete z celé řady termínů od listopadu 2020 do března 2021, tedy v průběhu TOP sezóny. Na cestě vás čeká jeden přestup v Helsinkách, na palubu si smíte vzít příruční zavazadlo, odbavené je za poplatek. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Thajska s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Mezinárodní lety do Thajska jsou aktuálně zakázány do 30. června. Avšak vzhledem k tomu, že země koronavirem nebyla tvrdě postižena (celkový počet nakažených se pohybuje okolo 3 100 osob), očekává se přechod k postupnému uvolňování restrikcí.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si náš podrobný návod Jak na individuální turistiku >>.

 

Před odletem do Asie si nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění. Když ho nebude mít a budete potřebovat lékařské ošetření, vše půjde z vaší kapsy. Podívejte se proto na přehledné online srovnání dostupných cestovních pojištění >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek si si i přesto raději propočítejte přibližnou cenu celé dovolené. Myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, transfery z/na letiště, dopravu na místě, ubytování a stravování. Dobrou zprávou je, že na mnohém při rozumném výběru můžete oproti Česku ještě ušetřit, příkladem je jídlo.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking či Agodu. Využít můžete také tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací zatím počkat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaBangkok (Thajsko)Praha vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

TIP: Pokud na místě můžete strávit dobu delší než 2 týdny, letenky můžete využít i pro pobyt přes Vánoce. Na cestu se musíte vydat 8. prosince, zpátky se pak můžete vrátit ihned po Štědrém dnu nebo klidně až ke konci prosince.

 

letenky Thajsko Finnair
Letenky z Prahy do Thajska, listopad 2020 až březen 2021
Thajsko z Prahy v TOP sezóně za 11 690 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!