Chcete se podívat za hranice Evropy? V příštím roce se můžete vypravit do exotického Thajska! Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní zakoupíte za 11 990 Kč včetně odbavených zavazadel. Poletíte na palubě výborně hodnocené aerolinky Qatar Airways, čeká vás poměrně rychlá cesta s jedním přestupem. Vybírat můžete z velkého množství termínů od ledna až do května, v Thajsku tak můžete strávit pár dnů, ale klidně i pár měsíců. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Thajska s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Mezinárodní lety do Thajska jsou aktuálně zakázány do konce července. Poté se očekává přechod k postupnému uvolňování restrikcí.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

TIP: Pokud s cestováním na vlastní pěst zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si náš podrobný návod Jak na individuální turistiku >>.

 

Před odletem nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění, pro cesty do Thajska je to v podstatě nutnost. Podívejte se proto na přehledné srovnání dostupných cestovních pojištění >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek si i přesto raději propočítejte přibližnou cenu celé dovolené. Myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, transfery z/na letiště v Thajsku, ubytování a stravování. Dobrou zprávou je, že na mnohém oproti ČR ještě ušetříte. Ceny sice rostou i v Thajsku, zejména pak v turistických lokalitách,  stále se to však dá pojmout lowcost.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking či Agodu. Využít můžete také tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme zvolit ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací zatím počkat.

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Praha–Bangkok (Thajsko)–Praha vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

letenky Thajsko Qatar Airways
Letenky z Prahy do Thajska, leden až květen 2021
Thajsko z Prahy v TOP sezóně s Qatar Airways za 11 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!