Okolní státy už máte projeté a raději byste se vydali dál, nejlépe za hranice Evropy? Na první polovinu příštího roku naplánujte výlet do exotického Thajska! Letenky u jedné z nejlépe hodnocených aerolinek světa Qatar Airways aktuálně zakoupíte za 11 390 Kč. Tato nabídka má hned několik předností: odlétat budete přímo z Prahy, let je rychlý s jedním přestupem. Na palubu si s sebou smíte vzít 2 ks příručních zavazadel a klidně několik odbavených zavazadel do celkové váhy 30 kg. Vybírat můžete z celé řady termínů od ledna až do května, tedy v průběhu hlavní sezóny. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Thajska s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Mezinárodní lety do Thajska jsou aktuálně omezené až do konce července, cestování za turismem není možné. Poté se očekává přechod k postupnému uvolňování restrikcí.

 

 

TIP: Pokud s cestováním na vlastní pěst nemáte zkušenosti, přečtěte si náš podrobný návod Jak na individuální turistiku >>.

 

Před odletem si nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění. Cesty po Asii určitě nedoporučujeme absolvovat bez něj, případné vyšetření by vás vyšlo nepříjemně draze. Podívejte se proto na přehledné srovnání dostupných cestovních pojištění >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek ale raději odhadněte celkovou cenu dovolené. Myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, transfery z/na letiště v Thajsku, ubytování a stravování. Dobrou zprávou je, že na mnohém můžete ještě ušetřit. Ceny sice rostou, zejména pak v nejznámějších turistických lokalitách, pořád se to ale dá pojmout lowcost a užít si levnou dovolenou v exotice.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking či Agodu. Další alternativou je využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes stránky AirBnb. Tato možnost vychází mnohdy levněji, chce to mezi sebou nabídky porovnat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Praha–Bangkok (Thajsko)–Praha vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

 
letenky thajsko Qatar Airways
Letenky z Prahy do Thajska, leden až květen 2021
Thajsko z Prahy v hlavní sezóně za 11 390 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!