Po levných letenkách z Berlína jsme se dočkali i akčních letů z Prahy ! Vypravit se můžete do Bangkoku a to za cenu 10 990 Kč za zpáteční let! Na výběr je mnoho termínů od začátku listopadu až do konce dubna 2022, v klidu si tak můžete vaši dovolenou naplánovat. Mimo turisticky nejvyhledávanějších destinací, jako je Phuket, nebo hlavní město Thajska Bangkok, vám doporučujeme návštěvu i méně známých míst, která vám zaručeně vyrazí dech. Za zmínku rozhodně stojí ostrůvek Ko Tao, který je rájem pro všechny potápěče. Milovníky monumentální architektury jistě zaujme Chiang Rai, kde kromě Bílého chrámu můžete vidět i čajovníkové plantáže. Pokud dáváte přednost dovoleným s cestovní kanceláří, můžete si vybrat ten pravý pobyt pro vás na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Termíny letů jsou uvolněny na dlouhé období dopředu a nikdo z nás bohužel neví, jaké podmínky pro vycestování budou právě v platnosti. Momentálně však platí, že každý cestující je povinen se po vstupu do Thajska podrobit karanténě. Pro očkované osoby je délka izolace 7 dní, pro neočkované je povinnost zůstat v karanténě 10 dní. Doporučujeme vám před odletem sledovat aktuální informace na webu MZV.

TIPY PRO VÁS: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální turistiku a ještě s ní nemáte zkušenosti, spoustu rad a tipů naleznete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Ještě před cestou je určitě důležité si sjednat cestovní pojištění, porovnání těch nejlepších možností naleznete zde>> Před cestou si rozhodně nezapomeňte spočítat veškeré související náklady jako ubytování, MHD v Thajsku, pronájem dopravního prostředku nebo jídlo.

Ubytování v Thajsku můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které můžete rezervovat na stránkách Airbnb. V každém případě doporučujeme vyhledat možnosti s bezplatným stornem, jelikož nikdo z nás dopředu neví, jak se bude situace kolem pandemie vyvíjet a jaké podmínky budou v době odletu aktuálně v platnosti.

Akční letenky na trase Praha– Bangkok – Praha, v mnoha termínech od listopadu do konce dubna, zakoupíte na webu českého prodejce pod tímto odkazem.

Thajsko z Prahy v celou řadu termínů za 10990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!