Dlouhé písečné pláže, krásná příroda, nespočet chrámů a památek, výborná gastronomie… to vše a mnohem víc můžete již tento rok zažít, pokud využijete akčních letenek do Thajska. Zpáteční letenky z Prahy do thajského Bangkoku můžete pořídit za cenu 12 990 Kč. Cestu absolvujete s leteckou společností Turkish Airlines a čeká vás jeden přestup v tureckém Istanbulu. Vybrat si můžete hned z několika termínů od ledna do června 2022. Pokud byste Thajsko rádi navštívili, ale na cestování bez CK se necítíte, nabídku zájezdů si můžete zobrazit na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí do Thajska tyto podmínky: Před odletem do Thajska je nutné si vyřídit Thailand Pass (žádost je nutné podat maximálně 7 dní před odletem). Očkovaní cestovatelé musí při odletu předložit potvrzení o očkování a negativním výsledku PCR testu ( výsledek nesmí být starší 72 hodin). Následně musí absolvovat sedmidenní karanténu a dva PCR testy. Neočkovaní cestovatelé se musí podrobit 10denní karanténě a dvěma PCR testům. Více informací můžete sledovat na stránkách ministerstva

TIP: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale ještě s ním nemáte dostatek zkušeností, užitečné rady najdete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Před cestou do Thajska určitě nezapomeňte na cestovní pojištění, jehož přehledné srovnání najdete zde. Taktéž si nezapomeňte propočítat všechny náklady spojené s cestou, a to včetně letištních transferů v Thajsku, ubytování a stravování. 

Ubytování v Thajsku můžete najít na stránkách Booking. Pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, můžete hledat na stránkách Airbnb. 

 
Letenky na trase Praha – Bangkok – Praha můžete rezervovat v několika termínech od ledna do června 2022 za 12 990 Kč na stránkách ověřeného českého prodejce. 
 
Thajsko z Prahy s Turkish Airlines za 12990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!