Chystáte se letos do Thajska? Tak proč rovnou nevyrazit s 5* leteckou společností Singapore Airlines? Letenky do thajského Bangkoku můžete pořídit hned v několika termínech od konce března po říjen. Cena zpáteční letenky z Prahy je 11 790 Kč a let s touto společností pro vás bude opravdovým zážitkem. Singapore Airlines se řadí mezi 5* aerolinky a patří k těm nejlepším na světě. Pokud vás cesta do exotického Thajska láká, ale raději dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy od CK najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Thajsko se od února otevřelo očkovaným turistům bez nutnosti karantény. Cestovatelé tak mohou od 1. února požádat o vízum v rámci programu Test & Go. Po příletu pak cestující musí absolvovat celkem dva testy – jeden ihned po příletu a druhý 5. den pobytu.  Podrobné podmínky sledujte na stránkách MZV. 

TIP: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale chybí vám zkušenosti, spoustu rad a tipů naleznete v článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Ještě před cestou nezapomeňte sjednat cestovní pojištění, porovnání těch nejlepších možností naleznete zde>>. Také si nezapomeňte propočítat další náklady, jako letištní transfery, ubytování, dopravu v místě, případný pronájem dopravního prostředku, jídlo, výlety a nejrůznější aktivity. 

Ubytování v Thajsku můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking. 

Akční letenky na trase Praha – Bangkok – Praha za cenu 11 790 Kč zakoupíte v několika termínech od konce března do října 2022 na stránkách ověřeného českého prodejce.

Thajsko z Prahy s 5* aerolinkou Singapore Airlines za 11790 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!