Sníte o návštěvě exotiky? Díky našemu dnešnímu tipu se můžete vydat do Thajska! V nabídce se objevily akční letenky z Prahy do dvou thajských destinací. Letenky do hlavního města Bangkoku můžete zakoupit za 12 490 Kč a letenky na thajský ostrov Phuket od 12 990 Kč. Na výběr je hned z několika termínů od ledna 2022  až po říjen 2022. Cestou vás čekají dva přestupy. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, můžete se do Thajska vypravit organizovaně. Zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Thajska je nutné si vyřídit Thailand Pass (žádost je nutné podat maximálně 7 dní před odletem). Očkovaní cestovatelé se po příletu musí podrobit PCR testu a absolvovat 1denní karanténu v hotelu. Neočkovaní cestovatelé se musí podrobit 10denní karanténě. Více informací můžete sledovat na stránkách ministerstva

TIP PRO VÁS: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale ještě s ním nemáte zkušenosti, spoustu užitečných rad najdete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Před cestou nezapomeňte na cestovní pojištění, jehož přehledné srovnání najdete zde

Ubytování v Thajsku můžete najít na stránkách Booking. Pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, můžete hledat na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Praha – Bangkok – Praha můžete rezervovat v několika termínech na stránkách ověřeného českého prodejce. Letenky Praha – Phuket- Praha pak můžete rezervovat skrze stejného prodejce na tomto odkazu.

 

Thajsko z Prahy od 12490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!